Jaarverslag
2015-2016
Bestuur  
Voorzitter Jasper Jacobs
Secretaris Frans De Prins
Penningmeester Marcel Hendrickx
Leden Willem De Brandt
  Joan Pepermans
  Marc Pottiez
  Johan Smeyers
   
Organisaties 2015-2016
Dinsdag 11 november  2015 Veldloop op de Nekker
Vrijdag 29 januari 2016 Algemene vergadering/ Clubavond
Zaterdag 9 april 2016 10 km van Mechelen
Woensdag 4 mei 2016 Jeugdmeeting in Mechelen
Zondag 15 mei 2016 Interclub Heren in Lier
Woensdag 28 september 2016 Scholenveldloop in Mechelen /Willebroek
Vrijdag 7 oktober 2016 Info-avond
Zaterdag 8 oktober 2016 Mentalympia voor anders validen
   
Actieve Leden in  2015-2016
Heren per Categorie Dames per Categorie
14Kangoeroes 9 Kangoeroes
39 Benjamins 18 Benjamins
28 Pupillen 20 Pupillen
13 Miniemen 12 Miniemen
16 Cadetten 20 Cadetten
11 Scholieren 19 Scholieren
5 Juniors 5 Juniors
12 Seniors 9 Seniors
18 Masters 12 Masters
12 Recreanten 19 Recreanten
   
Totalen per kern  
Mechelen:  
17 Kangoeroes  
170 atleten  
31 recreanten  
Willebroek:  
6 Kangoeroes  
62 atleten  
1 recreante  
Kapelle-op-den-Bos:  
25  atleten  
RAM:  
308 Vergunningen  
   
Interclubs 2015 - 2016
   
16-04-16 Lier Pup/Min Meisjes Schifting:9e
17-04-16 Duffel Pup/Min Jongens Schifting:9e
07-05-16 Brasschaat Cad/Schol Meisjes 3e Land b : 1e
08-05-16 VilvoordeCad/Schol Jongens 3e Land :14e
14-05-16 Merksem Dames Ere-afdeling VAL: 11e ↓
15-05-16 Lier(org. RAM):  Heren  3e Landelijke: 1e ↑
05-06-16 Oudenaarde : Masters 2e Landelijke: 1e↑
   
Onze Juryleden  
   
Serge Beckers  
Willy Hendrickx  
Marcel Kocken  
Joan Pepermans  
Christiane Vandenbempt
Andre Vermunicht  
Bert Woestenborghs  
   
   
Trainers in Mechelen
•Kang-Min •Cad-Mas
•Loni Asselberghs •Serge Beckers
•Serge Beckers •Kathleen De Wolf
•Ijlal Benkassem •Marcel Hendrickx
•Kenneth Bossens •Magda Ilands
•Dries De Voegt •Margot Mentens
•Kathleen De Wolf •Johan Wonnink
•Emma Heirbaut  
•Florian Meersman  
•Margot Mentens  
•Els Van Nieuwenhuyse  
•Falco Verbeeck  
•Inv.: Veerle De wolf, Bart Moons, Griet Vertommen
   
Trainers in Willebroek
   
Kang-Pup Min –Mas
Joke Cortebeeck Pascale De Borger
Yari De Smet Frans De Prins
Jany Van Zand Luc Van Damme
Invallers:  
Pascale De Borger, Frans De Prins, Luc VanDamme
   
Trainers  in Kapelle-op-den-Bos
AWE organiseert zelf zijn trainingen in Kapelle-op-den-Bos met financiële ondersteuning van RAM
   
PALMARES 2015-2016
   
Belgische kampioenen
   
•Greetje De Greef: 400m en 400 m Indoor W50
•Kathleen De  Wolf: Werpvijfkamp, Discus, Hamer en Gewichtwerpen  W45
•Ronny Goovaerts: 400 m M50  
•Sofie Lauwers: 800 m AC  
•Johan Wonnink: 60 m Indoor M50  
   
Vlaamse Kampioenen
•Greetje De Greef: 200 m en 400 m W50  
•Kathleen De Wolf: hamer W45  
•Hilde Luytens: 800 m W50  
   
Provinciale Kampioenen
   
•Serge Beckers: 60 m H Indoor M50  
•Sarah De Coster: hamer sen  
•Greetje De Greef:200 m en 400 m, 60 m en 400 m Indoor W50
•Kathleen DeWolf: kogel indoor, discus en hamer W45
•Emma Doms: hinkstap Cadetten  
•Ronny Goovaerts: 400 mIndoor M50  
•Sofie Lauwers: 800 m Indoor seniors  
•Hilde Luytens : 800 m en kogel W50  
•Marc Pottiez: 100 m M45  
•Benediekt Van Damme: 400 m indoor W40
•Jeroen Van Opstal: 1500 m M35  
•Johan Wonnink:: 60 m Indoor M50   
•Martha Ziarczyk: 300 m Horden Cadetten
•Johan Cortvrindt, Marc Pottiez, Bert Woestenborghs, Johan Wonnink:
 4 x 100 m en 4 x200 m Masters  
•Greetje De Greef, Hilde Luytens, Hedwig Sneijers, Benediekt Van Damme: 
4 x800 m Masters