Resultaten

 

 

Mentalympia 2019

Wedstrijdnummer VAL : 17580     Club : RAM

 

* atletiekmeeting

 

* voetbaltornooi

 

* hockeybaltornooi

 

               * netbaltornooi

 

             * fietswedstrijd

 

               

voor atleten met een verstandelijke handicap

 

zaterdag 12 oktober 2019

     Sportpark “De Nekker” te   Mechelen

 

  

               
    Mentalympia   12 oktober 2019   Wedstrijd 19573    
    60 m Heren          
    Reeks 1          
865 1 Ronaldo Scholiers St Janshof   10,80    
858 2 Yunnes Olmez St Janshof   12,00    
830 3 Sven De Backer Saba   18,20    
878 4 Tom De Decker Vosje   33,20    
850   Borghs Davy Juniorsgroep   ng    
               
    Reeks 2          
818 1 Cas Coenen    Roba   11,00    
911 2 De Bruycker Lander  Ac Lyra   11,30    
826 3 Jelle Van Espen    Roba   12,70    
822 4 Jules Janssens      Roba   14,90    
850 5 Borghs Davy Juniorsgroep   26,10    
823   De Roey Camil      Roba   ng    
               
    Reeks 3          
918 1 Michielsen Jeff      Ac Lyra   10,70    
908 2 Ceulemans Jarne    Ac Lyra   14,00    
868 3 Abdellah El Aissaouali St Janshof   17,10    
859   Jordy Demaeght St Janshof   ng    
               
    Reeks 4          
841 1 Daelemans Niels AVZK   14,90    
917 2 Hellemans Amar Ac Lyra   15,30    
843 3 Borgmans Danny Zwart Goor   16,00    
848 4 Van Opstal Gert Zwart Goor   16,00    
               
    Reeks 5          
919 1 Somers Jaro    Ac Lyra   10,50    
845 2 Geens Elvis Zwart Goor   11,60    
915 3 Goyvaerts Jasper    Ac Lyra   11,80    
813 4 Van Lancker Dries Somival   12,30    
839   Aertgeerts Siebe AVZK   ng    
               
               
    60 m Dames          
    Reeks 1          
866 1 Doha Pieltain St Janshof   12,10    
867 2 Amanda Scholiers St Janshof   19,50    
831 3 Suzy Vyncke Saba   34,60    
860   Anissa Hammadia St Janshof   ng    
864   Fillis Olcas St Janshof   ng    
               
    Reeks 2          
857 1 Melissa Scherens St Janshof   11,60    
906 2 Amelia Derkaoui St Janshof   14,40    
901 3 Jana Kinjet St Janshof   15,20    
834 4 Peeters Nadine AVZK   19,00    
900 5 Coenjaerts Charlotte St Janshof   19,30    
               
    Reeks 3          
825 1 Hanne Van Espen    ROBA   11,30    
904 2 Margot Allemeersch St Janshof   11,80    
903 3 Tatiana Van Barel St Janshof   13,80    
847 4 Mertens Annelies Zwart Goor   14,60    
524   Jennifer Olmez St Janshof   ng    
840   Coremans Maite AVZK   ng    
               
    Reeks 4          
828 1 Estelle Hens ROBA   10,60    
905 1 Julie Spruyt St Janshof   11,00    
889 3 Lenders Caroline Beerschot   12,10    
810 4 Eline Lyebaert Saba   27,10    
811   Lanneau Inge Somival   ng    
894   Maria Berckmans Vosje   ng    
902   Rebecca Lauwers St Janshof   ng    
               
    400 m Heren          
    Reeks 1          
803 1 Hubrecht Koen Somival   1,29,3    
856 2 Daan Verbist ROBA   1,33,7    
802 3 Saelens Luc Somival   1,40,6    
800 4 Degraeve Tom Somival   1,45,1    
874   Dave Van Camp Vosje   ng    
               
    Reeks 2          
817 1 Sandro Summa ROBA   1,19,4    
882 2 Baan Marijn Scheldesport   1,20,4    
921 3 Van den Bulck Bert AC LYRA   1,27,6    
875 4 Erik Wenseleers Vosje   1,33,1    
821 5 Lauwers Mario ROBA   1,37,8    
890   Schrandt Ceasar Scheldesport   ng    
               
    Reeks 3          
898 1 Sacha Verboven Looise   1,12,5    
814 2 Van Camp Sinem ROBA   1,22,4    
224 3 Verheyden Geert AC LYRA   1,23,8    
879 4 Tom Peeters Vosje   1,27,0    
888 5 Van der Most Richard Scheldesport   1,33,5    
881 6 Younes Khlale Vosje   1,49,0    
               
    Reeks 4          
820 1 Van Cauwenbergh Valérian ROBA   1,07,3    
885 2 Adriaansens Massimo Scheldesport   1,12,0    
838   Scheers Frederik AVZK   ng    
873   Bertand Siennart Vosje   ng    
912   Digneffe Arne AC LYRA   ng    
               
    Reeks 5          
870 1 Andy Garmendia Vosje   59,6    
835 2 Van Pelt Juan AVZK   1,01,3    
877 3 Rayan Mbelu Vosje   1,03,1    
876 4 Jozef Van Impe Vosje   1,05,3    
872 5 Bert Deschuytter Vosje   1,12,3    
880 6 Vincent Verbist Vosje   1,39,9    
               
               
    400 m Dames          
    Reeks 1          
892 1 Alfia Vertommen Vosje   1,39,4    
836 2 Van den Broeck Sarah AVZK   1,43,2    
809 3 Lauwers Stefanie Somival   1,59,5    
810   Callewaert Stefanie Somival   ng    
811   Lanneau Inge Somival   ng    
827   Elien Fierens Roba   ng    
               
    Reeks 2          
819 1 Petra Kerkhofs Roba   1,12,6    
884 2 Adriaansens Kim Scheldesport   1,30,3    
812 3 Devos Kirsten Somival   1,40,0    
893 4 Eline Catoor Vosje   1,47,6    
895 5 Petra Van Mulders Vosje   2,15,8    
               
               
    100 m Heren          
    Reeks 1          
855 1 Van Camp Jonas Juniorsgroep   19,80    
853 2 Verhoeven Christophe Juniorsgroep   20,50    
891 3 Dyon Dierckx Scheldesport   23,70    
854   Van Acker Wim Juniorsgroep   ng    
806   Vanneste John Somival   ng    
852   Keeble Phoenix Juniorsgroep   ng    
               
    Reeks 2          
862 1 Kristof Van Aken St Janshof   15,70    
861 2 Soufiane Amine St Janshof   16,60    
851 3 De Witte David Juniorsgroep   19,70    
813 4 Vanlancker Dries Somival   20,70    
800 5 Degraeve Tom Somival   21,10    
897 6 Johny Verachtert Looise   39,20    
               
    Reeks 3          
899 1 Patrick Knuyt Looise   17,80    
856 2 Daan Verbist Roba   18,50    
802 3 Saelens Luc Somival   19,30    
832 4 Van Acker Bénédict Saba   19,80    
890   Schrandt Ceasar Scheldesport   ng    
               
    Reeks 4          
817 1 Sandro Summa Roba   16,00    
815 2 Joost Arnoets   2008 Roba   17,20    
833 3 Buellens Wesley AVZK   18,60    
881 4 Younes Khlale Vosje   19,00    
873 5 Bertrand Sienaert Vosje   30,10    
               
    Reeks 5          
816 1 Mattis Summa Roba   15,20    
880 2 Verbist Vincent Vosje   15,60    
882 3 Baan Marijn Scheldesport   16,70    
883 4 Visser Jaimy Scheldesport   17,10    
886   Harlaar Ronnie Scheldesport   ng    
               
    Reeks 6          
804 1 Delhaeye Tjorven Somival   14,80    
885 2 Adriaansens Massimo Scheldesport   15,40    
922 3 Van Eynde Daan AC Lyra   15,50    
871 4 Vangindertaelen Andy Vosje   16,40    
814 5 Van Camp Sinem Roba   16,70    
               
    Reeks 7          
888 1 Richard Van Der Most Scheldesport   14,50    
824 2 Daniël Van Bladel Roba   14,60    
920 3 Timmerman Jacob AC Lyra   17,20    
926   Mylan Gysen AC Lyra   ng    
838   Scheers Frederik AVZK   ng    
               
    Reeks 8          
870 1 Andy Garmendia Vosje   13,00    
877 2 Rayan Mbelu Vosje   13,40    
829 3 Grymonpon Bram Roba   13,40    
876 4 Van Impe Jozef Vosje   13,70    
907 5 Casteels Bart AC Lyra   17,60    
               
    Reeks 9          
923 1 Van Velthoven Connor AC Lyra   11,90    
835 2 Juan Van Pelt AVZK   12,80    
872 3 Bert Deschuyter Vosje   13,30    
820 4 Van Cauwenbergh Valérian Roba   13,40    
898 5 Sacha Verboven Looise   14,50    
               
               
    100 m Dames          
    Reeks 1          
863 1 Chayenne Van der Auwera St Janshof   18,80    
895 2 Petra Van Mulders Vosje   22,10    
914 3 Follens Sanne AC Lyra   22,90    
916 4 Gyselaers Nele AC Lyra   23,90    
810   Callewaert Stefanie Somival   ng    
825   Hanne Van Espen Roba   ng    
               
    Reeks 2          
837 1 Van Dijck Flore AVZK   16,80    
812 2 Devos Kirsten Somival   17,30    
896 3 Negesty Linger Looise   17,80    
893 4 Eline Catoor Vosje   19,70    
809 5 Lauwers Stefanie Somival   26,60    
811   Lanneau Inge Somival   ng    
               
    Reeks 3          
925 1 Vermeulen Elise AC Lyra   15,90    
884 2 Adriaansens Kim Scheldesport   17,00    
887 3 Stam Ashton Scheldesport   18,30    
825 4 Van Espen Hanne Roba   20,00    
827   Elien Fierens Roba   ng    
894   Maria Berckmans Vosje   ng    
               
               
    1500 m Heren          
804 1 Delhaye Tjorven Somival   5,42,0    
816 2 Mattis Summa Roba   6,15,8    
803 4 Hubrecht Koen Somival   7,00,5    
842 5 Boeren Luc Zwart Goor   7,10,2    
879 6 Tom Peeters Vosje   7,20,7    
888 8 Van der Most Richard Scheldesport   7,49,0    
875 9 Wenseleers Erik Vosje   7,49,8    
821 10 Lauwers Mario Roba   7,50,4    
910 12 De Becker Daan AC Lyra   8,29,0    
846 15 Goetschalckx Rudy Zwart Goor   9,49,8    
874   Van Camp Dave Vosje   ng    
               
               
               
               
               
               
    1500 m Dames          
    1500 m   Dames          
               
819 3 Petra Kerkhofs Roba   6,33,4    
892 7 Alfia Vertommen Vosje   7,43,8    
836 11 Van den Broeck Sarah AVZK   8,18,5    
913 13 Digneffe Ine AC Lyra   9,00,2    
844 14 Frijters Sanne Zwart Goor   9,27,3    
909 16 Chavaux Joke AC Lyra   10,46,7    
               
               
    Verspringen met aanloop   Heren        
    Reeks 1          
897 1 Sacha Verboven Looise   4,44    
804 2 Delhaye Tjorven Somival   3,63    
885 3 Adriaansens Massimo Scheldesport   3,49    
899 4 Patrick Knuyt Looise   2,43    
849   Bernaers Sam Juniorsgroep   ng    
852   Keeble Phoenix Juniorsgroep   ng    
               
    Reeks 2          
835 1 Juan Van Pelt AVZK   4,74    
829 2 Grymonpon Bram Roba   4,21    
876 3 Van Impe Jozef Vosje   4,04    
824 4 Daniel Van Bladel Roba   3,76    
880 5 Vincent Verbist Vosje   3,68    
872 6 Bert Deschuytter Vosje   3,34    
815 7 Joost Arnoets Roba   3,34    
814 8 Van Camp Sinem Roba   3,24    
817 9 Sandro Summa Roba   3,23    
818 10 Cas Coenen Roba   3,02    
833 11 Beullens Wesley AVZK   2,78    
875 12 Eric Wenseleers Vosje   2,50    
881 13 Younes Khlale Vosje   2,40    
826 14 Jelle Van Espen Roba   1,98    
822 15 Jules Janssens Roba   1,45    
838   Scheers Frederik AVZK   ng    
839   Aertsgeerts Siebe AVZK   ng    
873   Bertand Siennert Vosje   ng    
874   Dave van Camp Vosje   ng    
886   Harlaar Ronny Scheldesport   ng    
               
    Reeks 3          
923 1 Van Velthoven Connor AC Lyra   4,74    
921 2 Van den Bulck Bert AC Lyra   3,26    
919 3 Somers Jaro AC Lyra   3,09    
920 4 Timmerman Jakob AC Lyra   2,89    
911 5 De Bruycker Lander AC Lyra   2,86    
915 6 Goyvaerts Jasper AC Lyra   2,66    
918 7 Michielsen Jeff AC Lyra   2,44    
224 8 Verheyden Geert AC Lyra   2,27    
917 9 Hellemans Amar AC Lyra   2,09    
908 10 Ceulemans Jarne AC Lyra   1,95    
910 11 De Becker Daan AC Lyra   1,22    
912   Digneffe Arne AC Lyra   0,00    
922   Van Eynde Daan AC Lyra   0,00    
926   Mylan Gysen AC Lyra   0,00    
907   Bart Casteels AC Lyra   ng    
               
    Reeks 4          
862 1 Kristof Van Aken St Janshof   3,60    
868 2 Abdellah El Aissaouali St Janshof   3,25    
861 3 Soufiane Amine St Janshof   2,60    
865 4 Ronaldo Scholiers St Janshof   2,54    
873 5 Nadri Filali De Beemden   2,38    
832 6 Bénédict Van Acker Saba   2,00    
830 7 Sven De Backer Saba   1,15    
859   Jordy Demaeght St Janshof   ng    
               
    Verspringen met aanloop   Dames        
               
    Reeks 1          
884 1 Adriaansens Kim Scheldesport   3,43    
812 2 Devos Kirsten Somival   3,14    
837 3 Van Dijck Flore AVZK   3,11    
828 4 Estelle Hens Roba   2,95    
892 5 Alfia Vertommen Vosje   2,50    
840 6 Coremans Maite AVZK   2,45    
825 7 Hanne Van Espen Roba   2,40    
836 8 Van den Broeck Sarah AVZK   2,25    
893 9 Eline Catoor Vosje   2,13    
809 10 Lauwers Stefanie Somival   1,50    
827   Elien Fierens Roba   ng    
810   Callewaert Stefanie Somival   ng    
811   Lanneau Inge Somival   ng    
               
    Reeks 2          
863 1 Chayenne Van der Auwera St Janshof   2,72    
866 2 Doha Pieltain St Janshof   2,70    
904 3 Margot Allemeersch St Janshof   2,61    
857 4 Melissa Scherens St Janshof   2,56    
905 5 Julie Spruyt St Janshof   2,45    
889 6 Caroline Lenders Beerschot   2,40    
867 7 Amanda Scholiers St Janshof   2,32    
903 8 Tatiana Van Barel St Janshof   1,96    
913 9 Digneffe Ine AC Lyra   1,82    
916 10 Gyselaers Nele AC Lyra   1,75    
914 11 Follens Sanne AC Lyra   1,60    
906 12 Amelia Derkaoui St Janshof   1,35    
901 13 Jana Kinjet St Janshof   0,96    
900 14 Charlotte Coenjaerts St Janshof   0,90    
860   Anissa Hammadia St Janshof   ng    
902   Rebecca Lauwers St Janshof   ng    
524   Jennifer Olmez St Janshof   ng    
               
    Verspringen zonder aanloop     Heren          
               
842 1 Boeren Luc Zwart Goor   2,05    
846 2 Goetschalckx Rudy Zwart Goor   1,79    
858 3 Yunnes Olmez St Janshof   1,55    
845 4 Geens Elvis Zwart Goor   1,42    
848 5 Van Opstal Gert Zwart Goor   1,26    
878 6 Tom De Decker Vosje   1,20    
841 7 Daelemans Niels AVZK   1,11    
843 8 Borgmans Danny Zwart Goor   0,73    
897 9 Johny Verachtert Looise   0,21    
823   De Roey Camil Roba   ng    
               
    Verspringen zonder aanloop   Dames        
               
847 1 Mertens Annelies Zwart Goor   1,16    
834 2 Nadine Peeters AVZK   0,87    
844 3 Frijters Sanne Zwart Goor   0,80    
909 4 Chavaux Joke AC Lyra   0,80    
893   Eline Catoor Vosje   ng    
864   Fillis Olcas St Janshof   ng    
               
               
    Kogel Heren   (4 kg)          
    Reeks 1          
824 1 Daniël Van Bladel Roba   10,92    
829 2 Bram Grymonpon Roba   8,51    
877 3 Rayan Mbelu Vosje   7,35    
886 4 Ronnie Harlaar     4 kg Scheldesport   6,96    
871 5 Andy Vangindertaelen Vosje   6,59    
870 6 Andy Garmendia Vosje   6,52    
882 7 Marijn Baan     4 kg Scheldesport   6,23    
833 8 Wesley Beullens AVZK   5,63    
821 9 Mario Lauwers Roba   5,12    
883 10 Visser Jaimy       4 kg Scheldesport   4,85    
879 11 Peeters Tom Vosje   4,48    
891 12 Dyon Dierckx       4 kg Scheldesport   3,69    
856 13 Daan Verbist Roba   3,59    
818 14 Cas Coenen Roba   3,30    
820 15 Valerian Vancauwenbergh Roba   3,25    
801   Decoene Wim Somival   ng    
890   Schrandt Ceasar     4 kg Scheldesport   ng    
               
    Reeks 2          
923 1 Van Velthoven Connor AC Lyra   10,23    
907 2 Casteels Bart AC Lyra   7,97    
921 3 Van den Bulck Bert AC Lyra   6,49    
868 4 Abdellah El Aissaouali St Janshof   5,93    
861 5 Soufiane Amine St Janshof   5,55    
920 6 Timmerman Jakob AC Lyra   5,38    
851 7 De Witte David Juniorsgroep   5,19    
832 8 Benedicte Van Acker Saba   4,88    
853 9 Verhoeven Christof Juniorsgroep   4,04    
855 10 Van Camp Jonas Juniorsgroep   3,85    
830 11 Sven De Backer Saba   2,78    
926   Mylan Gysen AC Lyra   ng    
849   Bernaers Sam Juniorsgroep   ng    
854   Van Acker Wim Juniorsgroep   ng    
               
               
    Kogel Dames (3 kg)          
               
819 1 Petra Kerkhofs Roba   7,10    
857 2 Melissa Scherens St Janshof   5,74    
925 3 Vermeulen Elise AC Lyra   5,74    
867 4 Amanda Scholiers St Janshof   5,61    
896 5 Negesty Linger Looise   5,47    
866 6 Doha Pieltain St Janshof   5,35    
887 7 Stam Ashton Scheldesport   4,51    
889 8 Lenders Caroline Beerschot   4,48    
903 9 Tatiana Van Barel St Janshof   4,21    
914 10 Follens Sanne AC Lyra   4,00    
863 11 Chayenne Van der Auwera St Janshof   3,91    
901 12 Kinjet Jana St Janshof   3,74    
810 13 Lybaert Elien 2 kg Saba   3,24    
831 14 Suzy Vyncke Saba   2,77    
900 15 Coenjaerts Charlotte St Janshof   2,46    
864   Fillis Olcas St Janshof   ng    
860   Anissa Hammadia St Janshof   ng    
524   Jennifer Olmez St Janshof   ng    
902   Rebecca Lauwers St Janshof   ng    
               
    Softbal Heren          
    Reeks 1          
862 1 Kristof Van Aken St Janshof   24,01    
865 2 Ronaldo Scholiers St Janshof   21,03    
858 3 Olmez Yunnes St Janshof   19,77    
855 4 Van Camp Jonas Juniorsgroep   17,97    
851 5 de Witte David Juniorsgroep   16,51    
832 6 Benedicte Van Acker Saba   15,54    
853 7 Verhoeven Christof Juniorsgroep   11,70    
830 8 Sven De Backer Saba   9,99    
850 9 Borghs Davy Juniorsgroep   9,24    
849   Bernaers Sam Juniorsgroep   ng    
852   Keeble Phoenix Juniorsgroep   ng    
854   Van Acker Wim Juniorsgroep   ng    
859   Jordy Demaeght St Janshof   ng    
               
    Reeks 2          
922 1 Van Eynde Daan Lyra   21,41    
919 2 Somers Jaro Lyra   20,07    
802 3 Saelens Luc Somival   19,47    
813 4 Vanlancker Dries Somival   19,02    
883 5 Visser Jaimy Scheldesport   17,69    
224 6 Verheyden Geert Lyra   17,22    
911 7 De Bruycker Lander Lyra   16,80    
915 8 Goyvaerts Jasper Lyra   15,46    
918 9 Michielsen Jeff Lyra   14,85    
908 10 Ceulemans Jarne Lyra   14,61    
803 11 Hubrecht Koen Somival   13,50    
800 12 Degraeve Tom Somival   12,53    
841 13 Daelemans Niels AVZK   10,36    
891 14 Dyon Dierckx Scheldesport   8,22    
878 15 De Decker Tom Vosje   6,10    
917 16 Hellemans Amar Lyra   5,55    
910 17 De Becker Daan Lyra   3,77    
801   Decoene Wim Somival   0,00    
806   Vanneste John Somival   0,00    
805   Vankeirsbilck Jordy Somival   0,00    
912   Digneffe Arne Lyra   0,00    
839   Aertsgeerts Siebe AVZK   0,00    
               
    Reeks 3          
815 1 Joost Arnoets Roba   30,32    
816 2 Mattis Summa Roba   28,01    
826 3 Jelle Van Espen Roba   15,04    
822 4 Jules Janssens Roba   7,38    
823   De Roey Camil Roba   NG    
               
    Reeks 4          
846 1 Goetschalckx Rudy Zwart Goor   22,52    
842 2 Boeren Luc Zwart Goor   20,81    
848 3 Van Opstal Gert Zwart Goor   16,35    
845 4 Geens Elvis Zwart Goor   15,20    
843 5 Borgmans Danny Zwart Goor   13,95    
               
    Softbal Dames          
    Reeks 1          
               
925 1 Vermeulen Elise Lyra   19,22    
844 2 Frijters Sanne Zwart Goor   8,11    
847 3 Mertens Annelies Zwart Goor   7,93    
810 4 Lybaert Eline Saba   7,50    
831 5 Suzy Vyncke Saba   7,29    
913 6 Digneffe Ine Lyra   7,00    
916 7 Gyselaers Nele Lyra   6,43    
909 8 Chavaux Joke Lyra   4,01    
894   Maria Berckmans Vosje   ng    
               
    Reeks 2          
812 1 Devos Kirsten Somival   18,41    
837 2 Van Dijck Flore AVZK   17,70    
905 3 Julie Spruyt St Janshof   12,76    
840 4 Coremans Maite AVZK   12,01    
809 5 Lauwers Stefanie Somival   8,21    
828 6 Estelle Hens Roba   8,15    
904 7 Magot Allemeersch St Janshof   7,57    
834 8 Peeters Nadine AVZK   6,33    
906 9 Amelia Derkaoui St Janshof   3,04    
807   Goossens Veerle Somival   ng    
808   Saelens Ghislaine Somival   ng    
810   Callewaert Stefanie Somival   ng    
811   Lanneau Inge Somival   ng    
               
               
    Zweedse aflossing          
    Reeks 1 Heren          
823 1 Kobe Roba 2   3,31,3    
818   Cas Roba 2        
826   Jelle Roba 2        
822   Jules Roba 2        
               
907 2 Casteels Bart Lyra 1   3,38,6    
923   Van Velthoven Connor Lyra 1        
920   Timmerman Jacob Lyra 1        
922   Van Eynde Daan Lyra 1        
               
919 3 Somers Jaro Lyra 3   4,02,6    
911   De Bruycker Lander Lyra 3        
918   Michielsen Jeff Lyra 3        
908   Ceulemans Jarne Lyra 3        
               
924 4 Verheyden Geert Lyra 2   4,06,0    
921   Van Den Bulk Bert Lyra 2        
915   Goyvaerts Jasper Lyra 2        
910   De Becker Daan Lyra 2        
               
               
    Reeks 2 gemengd          
819 1 Petra Roba 1   3,02,5    
820   Villy Roba 1        
814   Simen Roba 1        
829   Bram Roba 1        
               
817 2 Sandro Roba 2   3,20,8    
816   Mattis Roba 2        
824   Daniel Roba 2        
825   Hanne Roba 2        
               
804 3 Delhaeye Tjorven Somival 1   3,25,6    
812   Devos Kirsten Somival 1        
803   Huybrechts Koen Somival 1        
802   Saelens Luc Somival 1        
               
               
    Reeks 3          
823 1 Mike Sominal 2   3,15,3    
827   Mia Sominal 2        
800   Degraeve Tom Sominal 2        
813   Vanlancker Dries Sominal 2        
               
815 2 Joost Roba 4   3,42,1    
856   Daan Roba 4        
821   Mario Roba 4        
828   Estelle Roba 4        
               
925 3 Vermeulen Elise Lyra 4   4,17,2    
913   Digneffe Ine Lyra 4        
914   Fallens Sanne Lyra 4        
916   Gyselaers Nele Lyra 4        
               
    Fietsen          
               
    Vrouwen          
812 1 Devos kirsten          
887 2 Stam Ashton          
884 3 Adriaansens Kim          
               
    Gemengd          
877 1 Rayan Mbelu          
832 2 Van Acker benedict          
810 3 Lybaert Elien          
830 4 De Backer Sven          
               
    Mannen          
883 1 Visser Jaimy          
885 2 Adriaansens Massimo          
888 3 Vander Most Richard          
               
    Mannen          
883 1 Visser Jaimy          
885 2 Adriaansens Massimo          
882 3 Boon Maryn          
               
    Mannen          
855 1 Van Camp Jonas          
850 2 Borgs Davy          
853 3 Verhoeven Christoph          
               
               
    Finale Fietsen          
    Mannen          
870 1 Garmendia Andy          
862 2 Van Aken Kristof          
888 3 Van der Most Richard          
               
    Vrouwen          
887 1 Stans Ashton          
812 2 Devos Kirsten          
896 3 Negersty Linge