Resultaten

 

Mentalympia  2018

Wedstrijdnummer VAL : 18557      Club : RAM

 

* een atletiekmeeting

 

* een voetbaltornooi

 

* een hockeybaltornooi

 

               *een netbaltornooi

 

voor atleten met een verstandelijke handicap

 

zaterdag  13  oktober  2018

 

Sportpark  “De Nekker”  te   Mechelen

 

      Gesteund door                                 

  

Uitslagen Mentalympia 2018

Voetbal

Wedstrijden :

St Janshof  -  De Beemden  :    4 – 9

Penalty :

Sint Janshof – De Beemden  :   8 - 7  

 

Netbal

De Beemden 1 – St Janshof  :                  1 – 1

De Beemden 2 – St Janshof :                   1 – 0

De Beemden 1 – De Beemden 2 :   0 – 2

 

Hockey

Mol  2  -  Victory 1  :             0 – 7

Mol 1  -  Victory  2  :             4 – 3

Victory 2 -  Mol  1   :            4 – 0

Victory  1 – Mol  2  :             3 – 10

 

Fietsen

Dames :  1.  Nathalie Wijsevelde             Heren :   1.  Michael Van Vreckom

  1. Flore Van Dijck                                             2. Kevin Stessens
  2. Stam Ashton                                                  3. Jonarhan Debois
  3. Evy Ploegaerts                                               4. Ruï Teughels

 

Atletiek

 

             
     

Mentalympia    13 oktober 2018

 

Wedstrijd 18557

     

 60 m  Heren

 

 

 
     

Reeks 1

     

1

739

 

Vangindertaelen Andy

Vosje

 

9,80

2

731

 

Daan Verbist

Roba

 

10,90

3

676

 

Geens Elvis

Zwart Goor

 

11,80

4

657

 

Van Lancker Dries

Somival

 

12,10

5

671

 

Van Sweefelt Erwin

Juniorsgroep

 

12,60

6

681

 

Van Opstal Gert

Zwart Goor

 

15,20

     

Reeks 2

     

1

720

 

Emmanuel Muzang

Roba

 

10,30

2

791

 

Somers Jaro

Ac Lyra

 

10,30

3

753

 

Darie George

Pegasus

 

11,30

4

785

 

Goyvaerts Jasper

Ac Lyra

 

11,60

5

716

 

Cas Coenen

Roba

 

12,00

6

724

 

Jules Janssens

Roba

 

14,90

     

Reeks 3

     

1

705

 

Ronaldo Scholiers

St Janshof

 

11,20

2

776

 

De Winter Marnick

St Janshof

 

12,20

3

789

 

Michielsen Jeff

Ac Lyra

 

12,20

4

768

 

Van Beersel Niels

St Janshof

 

12,40

5

779

 

Ceulemans Jarne

Ac Lyra

 

14,50

 

704

 

Abdellah El Aissaouli

St Janshof

 

ng

     

Reeks 4

     

1

782

 

De Bruycker Lander

Ac Lyra

 

11,10

2

795

 

Van Herck Thomas

Ac Lyra

 

12,90

3

769

 

Ruï Teughels

St Janshof

 

14,00

4

674

 

Vermeiren Nicola

Juniorsgroep

 

15,40

5

787

 

Hellemans Amar

Ac Lyra

 

15,70

 

709

 

Souleymane Miloudi

St Janshof

 

ng

     

Reeks 5

     

1

680

 

Sels Stef

Zwart Goor

 

10,70

2

704

 

Abdellah

St Janshof

 

11,00

3

700

 

Jordy Demaeght

St Janshof

 

11,20

4

730

 

Wannes Buekenhout

Roba

 

14,80

5

669

 

Van Berlo Kristof

Juniorsgroep

 

14,80

 

772

 

Seppe De Dycker

St Janshof

 

ng

     

Reeks 6

     

1

773

 

Jens Motten

St Janshof

 

10,10

2

706

 

Olmez Yunnes

St Janshof

 

11,50

3

777

 

Michael Crols

St Janshof

 

11,80

4

595

 

Borgmans Danny

Zwart Goor

 

14,90

5

667

 

Michels Ben

Juniorsgroep

 

18,60

6

749

 

Tom De Decker

Vosje

 

28,60

             
             
             
             
     

 60 m  Dames

 

 

 
     

Reeks 1

     

1

771

 

Estelle Hens

St Janshof

 

10,10

2

333

 

Amanda Scholiers

St Janshof

 

10,60

3

703

 

Rani Bruneel

St Janshof

 

11,90

4

702

 

Melissa Scherens

St Janshof

 

12,10

5

708

 

Evelyn Serveranckx

St Janshof

 

16,40

 

770

 

Jennifer Olmez

St Janshof

 

ng

     

Reeks 2

     

1

767

 

Kinjet Jana

St Janshof

 

14,90

2

659

 

Peeters Nadine

AVZK

 

16,40

3

766

 

Coenjaerts Charlotte

St Janshof

 

19,00

 

764

 

Mornirah Ahmadi

De Beemden

 

ng

 

765

 

Ibtissam El Halouf

Beemden

 

ng

     

Reeks 3

     

1

735

 

Maria Berckmans

Vosje

 

10,40

2

655

 

Lanneau Inge

Somival

 

10,60

3

678

 

Mertens Annelies

Zwart Goor

 

14,40

4

774

 

Ceulemans Rinske

St Janshof

 

15,00

5

732

 

Carinne De Vogelaere

Vosje

 

16,00

 

736

 

Martine Terrijn

Vosje

 

ng

             
     

 100 m  Heren

 

 

 
     

Reeks 1

     

1

694

 

Benjamin Depuydt

AC Deinze

 

13,10

2

698

 

Kristof Van Aken

St Janshof

 

14,70

3

673

 

Verhoeven Christophe

Juniorsgroep

 

18,80

4

666

 

Keeble Phoenix

Juniorsgroep

 

21,40

5

685

 

Kenneth Roels

AC Deinze

 

31,20

6

692

 

Tjörven Van Cauwenberghe

AC Deinze

 

33,80

     

Reeks 2

     

1

665

 

de Witte David

Juniorsgroep

 

19,00

2

672

 

Verbeeck Yves

Juniorsgroep

 

19,90

3

726

 

Jelle Van espen

Roba

 

21,10

4

657

 

Vanlancker Dries

Somival

 

21,30

 

723

 

Thor Verstraeten

Roba

 

ng

 

650

 

Vanneste John

Somival

 

ng

     

Reeks 3

     

1

530

 

Saelens Luc

Somival

 

19,20

2

543

 

Degraeve Tom

Somival

 

20,70

3

668

 

Teirbrood Yannick

Juniorsgroep

 

20,70

4

697

 

Jeroen De Temmerman

AC Deinze

 

21,30

5

682

 

Van Der Beken Dietmar

AC Deinze

 

23,40

 

697

 

De Temmerman Jeroen

AC Deinze

 

ng

             
             
     

Reeks 4

     

1

691

 

Bart Standaert

AC Deinze

 

17,00

2

713

 

Joost Arnoets

Roba

 

17,20

3

686

 

Benny Vandamme

AC Deinze

 

18,10

4

745

 

Jos Clerens

Vosje

 

18,50

5

756

 

Visser Jaimy

Scheldesport

 

19,90

6

693

 

Van Acker Bénédict

AC Deinze

 

21,20

     

Reeks 5

     

1

776

 

Van Stichel Mathias

St Janshof

 

15,00

2

715

 

Sandro Summa

Roba

 

15,70

3

684

 

Elijah Logier

AC Deinze

 

17,30

4

658

 

Buellens Wesley

AVZK

 

19,30

 

740

 

Bertrand Sienaert

Vosje

 

ng

 

752

 

Younes Khlale

Vosje

 

ng

     

Reeks 6

     

1

792

 

Timmerman Jacob

AC Lyra

 

15,40

2

714

 

Mattis Summa

Roba

 

15,40

3

744

 

Fried de Doncker

Vosje

 

16,30

4

796

 

Verheyden Geert

AC Lyra

 

17,20

5

758

 

Harlaar Ronnie

Scheldesport

 

17,20

 

649

 

Vankeirsbilck Jordy

Somival

 

ng

     

Reeks 7

     

1

725

 

Daniël Van Bladel

Roba

 

14,80

2

751

 

Verbist Vincent

Vosje

 

15,10

3

763

 

Van der Plas Wesley

Scheldesport

 

15,40

4

648

 

Delhaeye Tjorven

Somival

 

15,40

5

750

 

Tom Peeters

Vosje

 

16,20

6

747

 

Patryk Van Montago

Vosje

 

16,20

     

Reeks 8

     

1

728

 

Grymonpon Bram

Roba

 

14,10

2

746

 

Van Impe Jozef

Vosje

 

15,20

3

712

 

Van Camp Sinem

Roba

 

15,80

4

755

 

Baan Marijn

Scheldesport

 

16,00

5

739

 

Vangindertaelen Andy

Vosje

 

16,30

6

663

 

Scheers Frederik

AVZK

 

16,80

     

Reeks 9

     

1

660

 

Juan Van Pelt

AVZK

 

13,20

2

741

 

Bert Deschuyter

Vosje

 

14,70

3

794

 

Van Eynde Daan

AC Lyra

 

15,60

4

347

 

Jonas Desquay

Vosje

 

17,70

5

749

 

De Decker Tom

Vosje

 

60,70

 

760

 

Richard Van Der Most

Scheldesport

 

ng

     

Reeks 10

     

1

729

 

Ward Grymonpon

Roba

 

13,30

2

721

 

Van Cauwenbergh Valérian

Roba

 

13,70

3

799

 

Verret Joni

AC Lyra

 

13,90

4

778

 

Casteels Bart

AC Lyra

 

14,10

5

425

 

Denny Paesen

AVT Houthalen

 

14,20

             
             
             
     

 100 m  Dames

 

 

 
     

Reeks 1

     

1

699

 

Chayenne Van der Auwera

St Janshof

 

18,60

2

707

 

Emely Serveranckx

St Janshof

 

18,90

3

695

 

Verresen Klaartje

AC Deinze

 

22,30

4

710

 

Yasmina Larach

St Janshof

 

25,60

5

689

 

De Jaeger Vanessa

AC Deinze

 

26,80

6

690

 

Sheila De Hauwere

AC Deinze

 

31,20

     

Reeks 2

     

1

784

 

Follens Sanne

AC Lyra

 

22,50

2

786

 

Gyselaers Nele

AC Lyra

 

23,00

3

696

 

Dehborah De Temmerman

AC Deinze

 

23,10

4

790

 

Nuyten Tanja

AC Lyra

 

25,50

5

732

 

Carinne De Vogelaere

Vosje

 

32,60

 

736

 

Martine Terrijn

Vosje

 

ng

     

Reeks 3

     

1

656

 

Devos Kirsten

Somival

 

18,30

2

717

 

Aesseloos Elise

Roba

 

19,40

3

733

 

Eline Catoor

Vosje

 

20,30

4

737

 

Petra Van Mulders

Vosje

 

21,30

5

653

 

Lauwers Stefanie

Somival

 

22,90

 

654

 

Callewaert Stefanie

Somival

 

ng

     

Reeks 4

     

1

711

 

Marieke Devroye

Roba

 

17,20

2

662

 

Van Dijck Flore

AVZK

 

17,90

3

797

 

Vermeulen Elise

AC Lyra

 

18,10

4

734

 

Vanderveken Esmee

Vosje

 

18,70

5

759

 

Stam Ashton

Scheldesport

 

19,70

6

762

 

Wijsevelde Nathalie

Scheldesport

 

24,90

     

Reeks 5

     

1

754

 

Anke Sneyers

Looise

 

15,10

2

727

 

Elien Fierens

Roba

 

16,60

3

757

 

Adriaansens Kim

Scheldesport

 

16,70

4

719

 

Priscilla Cambré

Roba

 

17,30

5

735

 

Maria Berckmans

Vosje

 

22,70

 

761

 

De Groot Anne-Claire

Scheldesport

 

ng

             
     

400 m Heren

     
     

Reeks 1

     

1

742

 

Dave Van Camp

Vosje

 

1,15,8

2

715

 

Sandro Summa

ROBA

 

1,23,5

3

731

 

Verbist Daan

ROBA

 

1,34,3

4

530

 

Saelens Luc

Somival

 

1,40,2

5

543

 

Degraeve Tom

Somival

 

1,42,5

 

351

 

Hubrecht Koen

Somival

 

ng

     

Reeks 2

     

1

738

 

Andy Garmendia

Vosje

 

1,01,5

2

425

 

Denny Paesen

AVT Houthalen

 

1,03,5

3

793

 

Van den Bulck Bert

AC LYRA

 

1,26,5

4

722

 

Lauwers Mario

ROBA

 

1,35,6

5

743

 

Erik Wenseleers

Vosje

 

1,40,6

 

740

 

Bertand Siennert

Vosje

 

ng

     

Reeks 3

     

1

714

 

Mattis Summa

ROBA

 

1,15,8

2

744

 

Fried De doncker

Vosje

 

1,18,2

3

755

 

Baan Marijn

Scheldesport

 

1,18,8

4

750

 

Tom Peeters

Vosje

 

1,24,6

5

684

 

Elijah Logier

AC Deinze

 

1,38,4

 

752

 

Younes Khlale

Vosje

 

ng

     

Reeks 4

     

1

783

 

Digneffe Arne

AC LYRA

 

1,03,1

2

721

 

Van Cauwenbergh Valérian

ROBA

 

1,06,0

3

746

 

Jozef Van Impe

Vosje

 

1,09,4

4

712

 

Van Camp Sinem

ROBA

 

1,21,3

5

751

 

Vincent Verbist

Vosje

 

1,25,8

6

694

 

Benjamin Depuydt

AC Deinze

 

1,27,4

     

Reeks 5

     

1

729

 

Grymonpon Ward

ROBA

 

0,59,1

2

660

 

Van Pelt Juan

AVZK

 

1,00,0

3

741

 

Bert Deschuytter

Vosje

 

1,11,5

4

687

 

Ruud Verkruysse

AC Deinze

 

1,14,4

5

663

 

Scheers Frederik

AVZK

 

1,19,1

6

748

 

Rudy Dierickx

Vosje

 

1,30,2

             
             
             
             
     

400 m Dames

     
     

Reeks 1

     

1

718

 

Petra Kerkhofs

Roba

 

1,13,1

2

754

 

Anke Sneyers

Looise

 

1,20,9

3

734

 

Esmee Vanderveken

Vosje

 

1,38,2

4

732

 

Eline Catoor

Vosje

 

1,46,2

5

737

 

Petra Van Mulders

Vosje

 

2,03,7

     

Reeks 2

     

1

727

 

Elien Fierens

Roba

 

1,29,0

2

719

 

Priscilla Cambré

Roba

 

1,30,8

3

757

 

Adriaansens Kim

Scheldesport

 

1,31,2

4

655

 

Lanneau Inge

Somival

 

1,34,3

5

759

 

Stam Ashton

Scheldesport

 

1,38,9

6

788

 

Knight Janne

AC LYRA

 

1,39,6

             
     

Reeks 3

     

1

735

 

Pannecoucke Gwendolina

Somival

 

1,28,0

2

656

 

Devos Kirsten

Somival

 

1,32,8

3

661

 

Van den Broeck Sarah

AVZK

 

1,43,8

4

717

 

Aesseloos Elise

ROBA

 

1,45,5

5

653

 

Lauwers Stefanie

Somival

 

1,51,5

6

695

 

Klaartje Veresen

AC Deinze

 

1,52,1

 

654

 

Callewaert Stefanie

Somival

 

ng

             
             
             
     

 1500 m  Heren

 

   
             

1

781

 

De Becker Daan

AC Lyra

 

8,58,4

2

722

 

Lauwers Mario

Roba

 

7,49,7

3

743

 

Wenseleers Erik

Vosje

 

7,36,2

4

763

 

Van der Plas Wesley

Scheldesport

 

7,35,4

5

748

 

Dierickx Rudy

Vosje

 

7,19,9

6

742

 

Van Camp Dave

Vosje

 

6,32,7

7

675

 

Boeren Luc

Zwart Goor

 

6,28,4

8

648

 

Delhaye Tjorven

Somival

 

6,23,4

9

798

 

Verret Jens

AC Lyra

 

5,52,9

10

738

 

Andy Garmendia

Vosje

 

5,31,8

11

677

 

Goetschalckx Rudy

Zwart Goor

 

10,33,0

 

351

 

Hubrecht Koen

Somival

 

ng

 

649

 

Vankeirsbilck Jordy

Somival

 

ng

 

650

 

Vanneste Jhon

Somival

 

ng

 

760

 

Van der Most Richard

Scheldesport

 

ng

             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
     

 1500 m  Dames

     
     

 1500 m  Dames

 

 

 

1

718

 

Petra Kerkhofs

Roba

 

6,17,6

2

780

 

Ceulemans Eliese

AC Lyra

 

7,50,8

3

661

 

Van den Broeck Sarah

AVZK

 

8,14,0

4

679

 

Frijters Sanne

Zwart Goor

 

9,41,1

             
             
             
     

Verspringen met aanloop   Heren

   
     

Reeks 1

     

1

660

 

Juan Van Pelt

AVZK

 

4,61

2

425

 

Denny Paesen

AVT Houthalen

 

4,05

3

687

 

Ruud Verkruysse

AC Deinze

 

3,74

4

648

 

Delhaye Tjorven

Somival

 

3,62

5

663

 

Scheers Frederik

AVZK

 

3,20

6

691

 

Bart Standaert

AC Deinze

 

3,05

7

670

 

Van Looveren Koen

Juniorsgroep

 

2,78

8

658

 

Beullens Wesley

AVZK

 

2,68

9

672

 

Verbeeck Yves

Juniorsgroep

 

2,59

10

666

 

Keeble Phoenix

Juniorsgroep

 

2,55

11

684

 

Elijah Logier

AC Deinze

 

2,46

12

694

 

Benjamin Depuydt

AC Deinze

 

2,39

13

693

 

Bénédict Van Acker

AC Deinze

 

2,29

14

664

 

Bernaers Sam

Juniorsgroep

 

2,04

15

686

 

Benny Vandamme

AC Deinze

 

1,88

16

697

 

Jeroen De Temmerman

AC Deinze

 

1,77

17

682

 

Dietmar Van Der Beken

AC Deinze

 

1,37

18

685

 

Kenneth Roels

AC Deinze

 

0,95

19

692

 

Tjörven van Cauwenberghe

AC Deinze

 

0,93

     

Reeks 2

     

1

729

 

 Grymonpon Ward

Roba

 

4,68

2

746

 

Van Impe Jozef

Vosje

 

4,02

3

747

 

Patryk Van Montagu

Vosje

 

3,92

4

715

 

Sandro Summa

Roba

 

3,86

5

751

 

Vincent Verbist

Vosje

 

3,68

6

712

 

Van Camp Sinem

Roba

 

3,47

7

725

 

Daniel Van Bladel

Roba

 

3,29

8

742

 

Dave van Camp

Vosje

 

3,26

9

741

 

Bert Deschuytter

Vosje

 

3,06

10

720

 

Emmanuel Muzang

Roba

 

3,00

11

347

 

Jonas Desquay

Vosje

 

2,99

12

713

 

Joost Arnoets

Roba

 

2,97

13

758

 

Harlaar Ronny

Scheldesport

 

2,96

14

745

 

Jos Clerens

Vosje

 

2,85

15

721

 

Van Cauwenbergh Valérian

Roba

 

2,85

16

743

 

Eric Wenseleers

Vosje

 

2,75

17

716

 

cas Coenen

Roba

 

2,61

18

731

 

Verbist Daan

Roba

 

2,42

19

726

 

Jelle Van Espen

Roba

 

1,54

 

740

 

Bertand Siennert

Vosje

 

ng

 

752

 

Younes Khlale

Vosje

 

ng

             
     

Reeks 3

     

1

778

 

Bart Casteels

AC Lyra

 

4,39

2

799

 

 Verret Joni

AC Lyra

 

3,85

3

783

 

Digneffe Arne

AC Lyra

 

3,63

4

792

 

Timmerman Jakob

AC Lyra

 

3,15

5

798

 

Verret Jens

AC Lyra

 

3,10

6

791

 

Somers Jaro

AC Lyra

 

2,85

7

793

 

Van den Bulck Bert

AC Lyra

 

2,81

8

796

 

Verheyden Geert

AC Lyra

 

2,58

9

782

 

De Bruycker Lander

AC Lyra

 

2,45

10

795

 

Van Herck Thomas

AC Lyra

 

2,32

11

789

 

Michielsen Jeff

AC Lyra

 

2,18

12

785

 

Goyvaerts Jasper

AC Lyra

 

2,00

13

753

 

Darie George

Pegasus

 

1,89

14

779

 

Ceulemans Jarne

AC Lyra

 

1,84

15

787

 

Hellemans Amar

AC Lyra

 

1,76

16

781

 

De Becker Daan

AC Lyra

 

1,19

 

794

 

Van Eynde Daan

AC Lyra

 

ng

             
             
     

Reeks 4

     

1

775

 

Van Stichel Mathias

St Janshof

 

4,43

2

698

 

Kristof Van Aken

St Janshof

 

3,35

3

704

 

Jarne Haustraete

St Janshof

 

3,00

4

700

 

Jordy Demaeght

St Janshof

 

2,67

5

706

 

Olmez Yunnes

St Janshof

 

2,61

6

773

 

Jens Motten

St Janshof

 

2,52

7

705

 

Ronaldo Scholiers

St Janshof

 

2,43

8

769

 

Ruï Teughels

St Janshof

 

2,33

9

777

 

Michael Crols

St Janshof

 

1,90

10

768

 

Van Beersel Niels

St Janshof

 

1,46

 

701

 

Soufiane Amine

St Janshof

 

ng

 

709

 

Souleymane Miloudi

St Janshof

 

ng

 

772

 

Seppe De Dycker

St Janshof

 

ng

             
         

 

 
     

Verspringen met aanloop   Dames

   
             
     

Reeks 1

     

1

757

 

Adriaansens Kim

Scheldesport

 

3,50

2

727

 

Elien Fierens

Roba

 

3,48

3

654

 

Panneckoucke Gwendolina

Somival

 

3,45

4

655

 

Lanneau Inge

Somival

 

3,45

5

762

 

Wijsevelde Nathalie

Scheldesport

 

3,02

6

662

 

Van Dijck Flore

AVZK

 

2,89

7

656

 

Devos Kirsten

Somival

 

2,71

8

711

 

Marieke Devroye

Roba

 

2,68

9

683

 

Natascha Van Hecke

AC Deinze

 

2,66

10

717

 

Aesseloos Elise

ROBA

 

2,59

11

733

 

Eline Catoor

Vosje

 

2,54

12

734

 

Vanderveken Esmee

Vosje

 

2,38

13

661

 

Van den Broeck Sarah

AVZK

 

2,34

14

688

 

Kimberly Moonen

AC Deinze

 

2,33

15

737

 

Petra Van Mulders

Vosje

 

2,12

16

689

 

Vanessa de Jaeger

AC Deinze

 

1,99

17

696

 

De Temmerman Deborah

AC Deinze

 

1,65

18

653

 

Lauwers Stefanie

Somival

 

1,35

19

767

 

Kinjet Jara

Sint Janshof

 

1,10

20

695

 

Klaartje Verresen

AC Deinze

 

1,05

21

690

 

Sheila De Hauwere

AC Deinze

 

0,85

             
             
             
     

Reeks 2

     

1

788

 

Knight Janne

AC Lyra

 

2,83

2

771

 

Estelle Hens

St Janshof

 

2,78

3

699

 

Chayenne Van der Auwera

St Janshof

 

2,66

4

780

 

Eliese Ceulemans

AC Lyra

 

2,62

5

707

 

Emely Serveranckx

St Janshof

 

2,46

6

333

 

Amanda Scholiers

St Janshof

 

2,44

7

702

 

Melissa Scherens

St Janshof

 

2,35

8

703

 

Rani Buneel

St Janshof

 

2,08

9

708

 

Evelyn Serveranckx

St Janshof

 

2,06

10

786

 

Gyselaers Nele

AC Lyra

 

1,77

11

710

 

Yasmina Larach

St Janshof

 

1,56

12

784

 

Follens Sanne

AC Lyra

 

1,44

13

774

 

Rinske Ceulemans

St Janshof

 

0,98

14

766

 

harlotte Coenbaerts

St Janshof

 

0,85

 

770

 

Jennifer Olmez

St Janshof

 

ng

             
             
     

Verspringen zonder aanloop   Heren

     
             

1

675

 

Boeren Luc

Zwart Goor

 

2,05

2

680

 

Sels Stef

Zwart Goor

 

1,73

3

677

 

Goetschalckx Rudy

Zwart Goor

 

1,70

4

736

 

Felali aoir

De beemden

 

1,50

5

776

 

De Winter Marnick

St Janshof

 

1,49

6

676

 

Geens Elvis

Zwart Goor

 

1,45

7

681

 

Van Opstal Gert

Zwart Goor

 

1,36

8

724

 

Jules Janssens

Roba

 

0,90

9

730

 

Wannes Buekenhout

Roba

 

0,86

10

595

 

Borgmans Danny

Zwart Goor

 

0,80

 

723

 

Thor Verstraeten

Roba

 

ng

             
     

Verspringen zonder aanloop   Dames

   
             

1

678

 

Mertens Annelies

Zwart Goor

 

1,10

2

659

 

Nadine Peeters

AVZK

 

0,82

3

679

 

Frijters Sanne

Zwart Goor

 

0,73

 

766

 

Coenjaerts Charlotte

St Janshof

 

ng

 

767

 

Kinjet Jana

St Janshof

 

ng

 

736

 

Martine Terrijn

Vosje

 

ng

 

764

 

Mornirah Ahmadi

De Beemden

 

ng

 

765

 

Ibtissam El Halouf

De Beemden

 

ng

             
             
             
             
             
     

Kogel  Heren   (4 kg)

   
             
     

Reeks 1

     

1

728

 

Bram Grymonpon

Roba

 

9,45

2

725

 

Daniël Van Bladel

Roba

 

9,36

3

747

 

Patryk Van Montagu

Vosje

 

9,18

4

738

 

Andy Garmendia

Vosje

 

6,92

5

755

 

Marijn Baan

Scheldesport

 

6,53

6

748

 

Dierickx Rudy

Vosje

 

6,47

7

739

 

Andy Vangindertaelen

Vosje

 

6,46

8

745

 

Jos Clerens

Vosje

 

6,45

9

758

 

Ronnie Harlaar     7kg

Scheldesport

 

6,34

10

744

 

Fried De Doncker

Vosje

 

6,11

11

722

 

Mario Lauwers

Roba

 

6,07

12

347

 

Jonas Desquay

Vosje

 

5,95

13

763

 

Van der Plas Wesley

Scheldesport

 

5,46

14

750

 

Peeters Tom

Vosje

 

4,70

15

756

 

Visser Jaimy

Scheldesport

 

4,18

 

760

 

Van der Most Richard

Scheldesport

 

ng

             
     

Reeks 2

     

1

778

 

Casteels Bart

AC Lyra

 

8,50

2

799

 

Verret   Joni( °1998)

AC Lyra

 

7,95

3

687

 

Ruud Verkruysse

AC Deinze

 

6,83

4

798

 

Verret  Jens (°1996)

AC Lyra

 

6,66

5

691

 

Bart Standaert

AC Deinze

 

6,64

6

793

 

Van den Bulck Bert

AC Lyra

 

6,17

7

705

 

Ronaldo Scholiers

St Janshof

 

5,86

8

775

 

Mathias van Stichel

St Janshof

 

5,82

9

792

 

Timmerman Jakob

AC Lyra

 

4,91

10

796

 

Verheyden Geert

AC Lyra

 

4,85

11

704

 

Jarne Haustraete

St Janshof

 

4,80

12

658

 

Wesley Beullens

AVZK

 

4,77

13

682

 

Dietmar Van Der Beken

AC Deinze

 

4,35

14

776

 

De Winter Marnick

St Janshof

 

2,57

 

709

 

Souleymane Miloudi

St Janshof

 

ng

             
     

Reeks 3

     

1

671

 

Van Sweefelt Erwin

Juniorsgroep

 

8,47

2

664

 

Bernaers Sam

Juniorsgroep

 

5,55

3

665

 

de Witte David

Juniorsgroep

 

5,36

4

668

 

Teirbrood Yannick

Juniorsgroep

 

5,36

5

423

 

Decoene Wim

Somival

 

5,10

6

669

 

Van Berlo Kristof

Juniorsgroep

 

4,89

7

670

 

Van Looveren Koen

Juniorsgroep

 

4,47

8

667

 

Michels Ben

Juniorsgroep

 

4,33

9

736

 

Nadir

De Beemden

 

4,22

10

674

 

Vermeiren Nicola

Juniorsgroep

 

3,55

11

673

 

Verhoeven Christof

Juniorsgroep

 

3,51

             
             
     

Kogel Dames  (3 kg)

   
             

1

762

 

Wijsevelde Nathalie

Scheldesport

 

7,89

2

718

 

Petra Kerkhofs

Roba

 

7,75

3

683

 

Van Hecke Natascha

AC Deinze

 

6,99

4

703

 

Rani Buneel

St Janshof

 

6,45

5

754

 

Anke Sneyers

Looise

 

6,41

6

688

 

Kimberly Moonen

AC Deinze

 

6,29

7

333

 

Amanda Scholiers

St Janshof

 

6,28

8

708

 

Evelyn Serveranckx

St Janshof

 

5,83

9

797

 

Vermeulen Elise

AC Lyra

 

5,79

10

702

 

Melissa Scherens

St Janshof

 

5,64

11

707

 

Emely Serveranckx

St Janshof

 

5,50

12

790

 

Nuyten Tanja

AC Lyra

 

5,32

13

759

 

Stam Ashton

Scheldesport

 

4,78

14

784

 

Follens Sanne

AC Lyra

 

4,55

15

710

 

Yasmina Larach

St Janshof

 

4,25

16

719

 

Priscilla Cambré

Roba

 

4,09

17

699

 

Chayenne Van der Auwera

St Janshof

 

3,68

18

767

 

Kinjet Jana

St Janshof

 

2,83

19

766

 

Coenjaerts Charlotte

St Janshof

 

2,15

 

761

 

De Groot Anne-Claire

Scheldesport

 

ng

             
     

Softbal Heren

 

   
     

Reeks 1

     

1

698

 

Kristof Van Aken

St Janshof

 

24,44

2

686

 

Benny Vandamme

AC Deinze

 

19,88

3

706

 

Olmez Yunnes

St Janshof

 

19,80

4

668

 

Teirbrood Yannick

Juniorsgroep

 

19,24

5

674

 

Vermeiren Nicola

Juniorsgroep

 

17,35

6

693

 

Bénédict Van Acker

AC Deinze

 

17,28

7

672

 

Verbeeck Yves

Juniorsgroep

 

16,81

8

665

 

de Witte David

Juniorsgroep

 

16,64

9

671

 

Van Sweefelt Erwin

Juniorsgroep

 

16,63

10

673

 

Verhoeven Christof

Juniorsgroep

 

16,14

11

669

 

Van Berlo Kristof

Juniorsgroep

 

15,67

12

664

 

Bernaers Sam

Juniorsgroep

 

15,61

13

685

 

Kenneth Roels

AC Deinze

 

15,39

14

666

 

Keeble Phoenix

Juniorsgroep

 

13,43

15

670

 

Van Looveren Koen

Juniorsgroep

 

13,03

16

700

 

Jordy Demaeght

St Janshof

 

12,76

17

667

 

Michels Ben

Juniorsgroep

 

12,00

18

697

 

Jeroen De Temmerman

AC Deinze

 

8,01

19

692

 

Tjörven Van Cauwenberghe

AC Deinze

 

7,90

 

701

 

Soufiane Amine

St Janshof

 

ng

             
             
             
     

Reeks 2

     

1

783

 

Digneffe Arne

Lyra

 

20,85

2

530

 

Saelens Luc

Somival

 

18,86

3

794

 

Van Eynde Daan

Lyra

 

18,41

4

756

 

Vissers Jaimy

Scheldesport

 

16,72

5

791

 

Somers Jaro

Lyra

 

15,81

6

782

 

De Bruycker Lander

Lyra

 

14,94

7

789

 

Michielsen Jeff

Lyra

 

14,45

8

423

 

Decoene Wim

Somival

 

12,43

9

736

 

Filali Nadir

de Beemden

 

11,97

10

543

 

Degraeve Tom

Somival

 

11,78

11

785

 

Goyvaerts Jasper

Lyra

 

11,21

12

657

 

Van Lancker Dries

Somival

 

11,17

13

795

 

Van Herck Thomas

Lyra

 

10,04

14

779

 

Ceulemans Jarne

Lyra

 

9,40

15

753

 

Darie George

Pegasus

 

8,17

16

781

 

De Becker Daan

Lyra

 

5,96

17

749

 

De Decker Tom

Vosje

 

5,54

18

787

 

Hellemans Amar

Lyra

 

5,25

 

351

 

Hubrecht Koen

Somival

 

ng

 

650

 

Vanneste Jhon

Somival

 

ng

 

798

 

Verret Jens

Lyra

 

ng

             
     

Reeks 3

     

1

728

 

Grymonpon Bram

Roba

 

41,58

2

714

 

Mattis Summa

Roba

 

26,71

3

713

 

Joost Arnoets

Roba

 

25,91

4

720

 

Emmanuel Muzang

Roba

 

20,42

5

716

 

Cas Coenen

Roba

 

10,18

6

730

 

Wannes Buekenhout

Roba

 

9,85

7

726

 

Jelle Van Espen

Roba

 

9,24

8

724

 

Jules Janssens

Roba

 

5,01

 

723

 

Thor Verstraeten

Roba

 

0,00

             
     

Reeks 4

     

1

777

 

Michael Crols

St Janshof

 

23,77

2

677

 

Goetschalckx Rudy

Zwart Goor

 

23,70

3

675

 

Boeren Luc

Zwart Goor

 

20,95

4

681

 

Van Opstal Gert

Zwart Goor

 

17,49

5

680

 

Sels Stef

Zwart Goor

 

16,89

6

768

 

Niels Van Beersel

St Janshof

 

16,66

7

595

 

Borgmans Danny

Zwart Goor

 

13,57

8

773

 

Jens Motten

St Janshof

 

13,20

9

676

 

Geens Elvis

Zwart Goor

 

13,13

10

769

 

Ruï Teughels

St Janshof

 

8,78

 

772

 

Seppe De Dycker

St Janshof

 

ng

             
             
     

Softbal Dames

 

   
     

Reeks 1

     
             

1

683

 

Natascha Van Hecke

AC Deinze

 

20,66

2

688

 

Kimberly Moonen

AC Deinze

 

18,31

3

797

 

Vermeulen Elise

Lyra

 

17,06

4

788

 

Knight Janne

Lyra

 

16,45

5

780

 

Eliese Ceulemans

Lyra

 

13,29

6

790

 

Nuyten Tanja

Lyra

 

11,63

7

690

 

Sheila De Hauwere

AC Deinze

 

9,76

8

678

 

Mertens Annelies

Zwart Goor

 

8,38

9

679

 

Frijters Sanne

Zwart Goor

 

7,95

10

786

 

Gyselaers Nele

Lyra

 

7,73

11

696

 

De Temmerman Deborah

AC Deinze

 

7,52

12

689

 

Vanessa De Jaeger

AC Deinze

 

7,41

 

764

 

Mornirah Ahmadi

De Beemden

 

ng

 

765

 

Ibtissam El Halouf

De Beemden

 

ng

             
     

Reeks 2

     

1

656

 

Devos Kirsten

Somival

 

14,55

2

662

 

Van Dijck Flore

AVZK

 

13,84

3

655

 

Lanneau Inge

Somival

 

11,40

4

711

 

Marieke Devroye

Roba

 

10,73

5

732

 

Carinne De Vogelaere

Vosje

 

10,13

6

653

 

Lauwers Stefanie

Somival

 

9,73

7

771

 

Estelle Hens

St Janshof

 

8,89

8

652

 

Saelens Ghislaine

Somival

 

7,22

9

659

 

Peeters Nadine

AVZK

 

6,92

10

774

 

Ceulemans Rinske

St Janshof

 

5,60

 

651

 

Goossens Veerle

Somival

 

ng

 

654

 

Callewaert Stefanie

Somival

 

ng

 

735

 

Maria Berckmans

Vosje

 

ng

 

770

 

Jennifer Olmez

St Janshof

 

ng

             
             
     

Zweedse aflossing

   
     

Reeks 1 Heren

     

1

   

Roba 1

   

2,41,8

 

729

1

Grymonpon Ward

     
 

712

2

Van Camp Sinem

     
 

721

3

Van Cauwenbergh Valerian

     
 

728

4

Grymonpon Bram

     
             

2

   

Lyra B

   

3,17,9

 

799

1

Joni Verret

     
 

778

2

Casteels Bart

     
 

785

3

Goyvaerts Jasper

     
 

782

4

De Bruycker Lander

     
             

3

   

Roba 4

   

3,46,5

 

722

1

Lauwers Mario

     
 

725

2

Van Bladel Daniel

     
 

726

3

Van Espen JELLE

     
 

730

4

Bueken Wannes

     
             

4

   

Somival

   

3,54,3

 

648

1

Delhaeye jorven

     
 

543

2

Degroeve Tom

     
 

530

3

Saelens Luc

     
 

657

4

Vanlancker Dries

     
             

5

   

Lyra E

   

3,55,0

 

796

1

Verheyden Geert

     
 

791

2

Somers Jaro

     
 

789

3

Michielsen Jeff

     
 

781

4

De Becker Daan

     
             
             

6

   

Lyra C

   

3,55,9

 

798

1

Verret Jens

     
 

793

2

Van de Bulck Bert

     
 

779

3

Ceulemans Arne

     
 

787

4

Hellemans Amar

     
             
     

ZWEEDSE AFLOSSING

   
     

DAMES

     
             

1

   

Roba D

   

3,22,5

 

718

1

Kerkhofs Petra

     
 

727

2

Fierens Elien

     
 

719

3

Cambre Priscilla

     
 

717

4

Aesseloos Elise

     
             

2

   

Lyra A

   

3,53,9

 

780

1

Ceulemans Elise

     
 

788

2

Knight Janne

     
 

797

3

Vermeulen Elise

     
 

784

4

Follens Sanne

     
             

3

   

Somival

   

3,58,7

 

735

1

Pannecoucke Gwendolina

     
 

656

2

Devos Kirten

     
 

655

3

Lanneau Inge

     
 

653

4

Lauwens Stefanie

     
             

4

   

Roba 3 Miniemen

   

4,00,2

 

720

1

Muzang Emmanual

     
 

716

2

Coenen Cas

     
 

731

3

Verbist Daan

     
 

724

4

Janssens Jules

     
             
     

ZWEEDSE AFLOSSING

   
     

GEMENGD

     
             
     

REEKS 1

     
             

1

   

Lyra D

   

3,25,7

 

783

1

Dignelle Arne

     
 

794

2

Van Eynde Daan

     
 

786

3

Gyselaers Nele

     
 

790

4

Nuyten Tanja

     
             

2

   

Scheldesport

   

3,32,5

 

763

1

Van den Plas Wesley

     
 

757

2

Adriaenssen Kim

     
 

758

3

Harlaar Ronnie

     
 

756

4

Visser Jaimy

     
             

3

   

AC Deinze 2

   

4,41,5

 

684

1

Logier Elijah

     
 

683

2

Van hecke Natascha

     
 

685

3

Roels Kenneth

     
 

689

4

De Jaeger Vanessa

     
             
             

4

   

AC Deinze 1

   

4,55,9

 

694

1

De Puydt benjamin

     
 

695

2

Verezen Klaartje

     
 

693

3

Van Acker Benedict

     
 

692

4

Van Cauwenberghe Tjorven

     
             
             
     

REEKS 2

     
             

1

   

Roba Kadetten

   

3,20,4

 

714

1

Summa Mattis

     
 

715

2

Summa Sandro

     
 

713

3

Arnouts Joost

     
 

711

4

Devroye Marieke

     
             

2

   

Deinze 3

   

3,51,5

 

691

1

Standaert Bart

     
 

686

2

Vandamme Benny

     
 

697

3

De Temmerman Jeroen

     
 

688

4

Moonen Kimberly

     
             

3

   

Deinze 4

   

5,10,3

 

687

1

Verkruysse Ruud

     
 

682

2

Van der Beken Dietmar

     
 

696

3

De Temmerman Debhorah

     
 

690

4

De Houwere Sheila

     
             
             

4

   

Deinze 5

   

5,10,5

 

709

1

De Temmerman Luc

     
 

752

2

Van Thuyne Mieke

     
 

761

3

Dubois Carine

     
 

760

4

Tack Det